Nestlé інвестувала понад 10 млн грн в проекти енергоефективності в Україні

Nestle, один з найбільших світових виробників продуктів харчування, інвестувала понад 10 млн грн в проекти енергоефективності в Україні, повідомив директор Nestle в Україні та Молдові Ансгар Борнеманн. Передає agronews.ua.

"Компанія інвестувала понад 10 млн грн на 22 проекти з енергоефективності в Україні. Це дозволило досягти економії енергії на 8%", - сказав він на прес-конференції в Києві в середу.

Топ-менеджер також повідомив про інвестування 1 млн грн на 12 проектів з встановлення спеціального обладнання для збереження природних ресурсів. "Це дозволило скоротити витрату води на трьох фабриках компанії в обсязі 189 вагонів-цистерн", - уточнив А. Борнеманн.

Nestle розпочала свою діяльність в Україні у 1994 році з відкриття представництва. Просуває такі міжнародні бренди, як Nescafe, Nesquik, Nuts, Friskies, KitKat та ін

Група компаній Nestle в Україні об'єднує львівську кондфабрику "Світоч", ТОВ "Нестле Україна", ПРАТ "Волиньхолдинг" (ТМ "Торчин"), ТОВ "Техноком" (ТМ "Мівіна").

Бізнес Nestle в Україні представлений напрямами: кава, напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи), продукти швидкого приготування, дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корми для домашніх тварин.

Nestle - найбільша компанія світу в сфері виробництва продуктів харчування і напоїв, яка представлена у 189 країнах. Крім цього, володіє акціями підприємств парфюмерно-косметичної і фармацевтичної промисловості.

Nestlе належить понад 2 тис. торгових марок, має 418 заводів.